Het CoachBureau

Zit je met vragen gerelateerd aan je werk?                                           

Volg 4 h coaching met een loopbaancheque van 40 €.

Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en je weet niet goed hoe of wat?
Denk je dat bepaalde zaken in je job anders en beter kunnen?
Ben je ergens mee vastgelopen op je werk en wil je dit adequaat aanpakken?
Wil je verder groeien in je loopbaan?
Wil je snel en efficient antwoord vinden op de professionele uitdagingen waar je voor staat?
Heb je het gevoel nog weinig plezier te beleven aan je werk en wil je dit veranderen?
Ben je op zoek naar een nieuwe job en wil je zo effectief mogelijk actie ondernemen?
...
   

Jouw coach helpt je bij het formuleren van antwoorden die echt bij jou passen.

Het CoachBureau begeleidt mensen die met vragen en uitdagingen zitten gerelateerd aan hun werk.

Onze coaches zijn actief in het bedrijfsleven, ervaren in Human Resources èn opgeleid vanuit een mensgerichte benadering. Ze zijn zelf ondernemer en hebben hun loopbaan vorm gegeven vanuit hun eigen talenten en waarden.

En dit merk je. De begeleiding gebeurt steeds met kennis van zaken, door iemand die je echt begrijpt. 

Kortom, je krijgt coaching op maat volgens je eigen groeipad

 

Hoe helpen we jou?

Bij ons geen vooropgesteld scenario. Onze coaching staat bekend voor de persoonlijke aanpak. Inspirerend, helder en resultaatgericht. Vanaf je eerste contact tot de afsluiting van je traject. We passen onze ervaring en deskundigheid flexibel toe volgens je specifieke vraag en voortgang. Je coach zet je aan het denken. Steeds pragmatisch en vanuit een positieve houding. 

 

Het resultaat?

Je komt in actie - goed op weg naar meer energie, plezier en succes in je werk. 

 

Je kan ook buiten de normale kantooruren bij ons terecht.



Contact: 

Antwerpen

Bie Van Lishout

Tel: 0475 62 70 35 

bie@coachbureau.be

 

Antwerpen

Honor Olaerts

Tel: 0473 60 69 71

Honor.Olaerts@coachbureau.be 

 

Antwerpen

Dirk Marreel

Tel: 0478 530 211 

dirk@coachbureau.be

 

Boutersem

Chris De Valck

Tel: 0486 71 26 81

Christel.devalck@coachbureau.be

 

Brussel (Watermaal-Bosvoorde)

Linda Vercaemer

Tel: 0484 90 20 45 

Linda@coachbureau.be

 

Buizingen  (Halle)

Els Struelens

Tel: 0497 93 97 22

els.struelens@coachbureau.be

 

Beersel

Kristin Verellen

Tel: 0477 67 24 09

kristin@coachbureau.be 

 

Elewijt

Judith Vandaele

Tel: 0493 51 58 90

judith@coachbureau.be

 

Dilbeek (Groot-Bijgaarden)

Isabelle Suy

Tel: 0476 95 72 86

isabelle@coachbureau.be

 

Genk

Mia Hoebrechts

Tel: 0475 77 78 85 

mia@coachbureau.be 

 

Gent

Mario Naeye

Tel: 0479 58 58 56 

Mario.Naeye@coachbureau.be

  

Heist op den Berg

Marleen Deboeck

Tel: 0478 75 78 64

marleen.deboeck@coachbureau.be

 

Heverlee

Katina Laaksonen

Tel: 0474 372 384 

katina@coachbureau.be

 

Herzele

Karolien Meersman

Tel: 0477 33 07 14

karolien.meersman@coachbureau.be

 

Hofstade

An Decock

Tel: 0476 560 123 

An@coachbureau.be

 

Kortenaken

Katja Soors

Tel: 0487 93 00 29 

Katja.Soors@coachbureau.be

 

Lennik

Katrien Schrever

Tel: 0495 588 388

katrien@coachbureau.be

 

Maarkedal

Katrien Groenez

Tel: 0479 33 11 11

katrieng@coachbureau.be 

 

Mechelen

Marleen Deboeck

Tel: 0478 75 78 64 

marleen.deboeck@coachbureau.be

 

Mortsel

Myra Van Tuel

Tel: 0498 12 77 51

myra@coachbureau.be

 

Nieuwpoort

Linda Vercaemer

Tel: 0484 90 20 45 

Linda@coachbureau.be

 

Oostende

Martine Brackx

Tel: 0474 99 14 15

martine@coachbureau.be

 

Opwijk

Erika De Ryck

Tel: 0490 58 00 17 

erika@coachbureau.be

 

Rijkevorsel

Deborah Fortuyn

Tel: 03 808 04 73

deborah@coachbureau.be

  

Roosdaal

Nathalie Dekens

Tel: 0479 98 27 82

nathalie@coachbureau.be

 

Ternat

Isabelle Suy

Tel: 0476 95 72 86 

isabelle@coachbureau.be

 

Wuustwezel

Deborah Fortuyn

Tel: 03 808 04 73

deborah@coachbureau.be